KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12948697
nr 1294 8697
Kaj Bernstone
(f. 1946), Sverige
Blandteknik, Signerad, Jimi Hendrix, duk, 85x69cm
Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,
Utrop:
600 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 2 december 2019
kl 18:17:44
150 kr
700 kr
800 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.400 kr